סדנאות וחוגים

חוגים לילדות
חוגים לילדות מגיל 6 ומעלה בקבוצות קטנות ואינטימיות (עד 7 בנות) באווירה של כייף, פרגון והומור. החוג נערך פעם בשבוע לשיעור של שעה. הבנות נחשפות לחרוזים שונים ולטכניקות מגוונות כאשר הלימוד נעשה בהדרגתיות- מן הקל לכבד, מן הפשוט למורכב וכל ידע חדש מבוסס על ידע שנרכש קודם. גם חומרי הגלם משתנים בהתאם להתקדמות, מחרוזים פשוטים וגדולים יחסית למעודנים וקטנים יותר בהמשך. קצב הלימד;הוא אינדיבידואלי ומאפשר לבנות עם ידע מוקדם לעבוד לצידן של כאלו שזה מכבר הצטרפו.
מעבר להנאה שביצירה ניתן להבחין בערכים נלווים כהתפתחות מואצת של מוטוריקה עדינה, הרחבת מעגל הצבעים האישי ולמידת הרגלי עבודה בקבוצה שמערבים סבלנות, סובלנות ועזרה אחת לשנייה במקרה הצורך. התכשיטים הנלמדים מרהיבים ויוצרים התלהבות הן במעגל המשפחתי והן החברתי דבר שמעצים את הביטחון העצמי.
ימי הולדת לילדות
יום הולדת לנערה וחברותיה (לא אירוע כיתתי), אירוע יחודי, אינטימי יותר שמחליף את המסיבות ההמוניות של גילאים צעירים יותר. בתיאום מוקדם, כלת השמחה ואני מתכננות מה התכשיט המתאים ביותר ליצירה באירוע. ביום המיועד, עם הרבה צחוק ועוגה נשזור תכשיט יפהפה בו היא תוכל להתהדר באירועים משפחתיים, במסיבות עם החברה' ובכלל....גם החברות לא ישכחו את המסיבה. בתום יום ההולדת תקבל כלת היום מתנה-תכשיט, שי ממני. מזל טוב!
חוגים לנשים
חוגים של שעתיים, פעם בשבוע בקבוצה אינטימית של עד 5 נשים באווירה חייכנית ומפרגנת. החוג מיועד לנשים שרוצות לצאת מהשגרה היומיומית המתישה לאתנחתא של יצירה בחברה טובה. דרך הלמידה מתחברות הנשים מחדש ל"אני" האישי שלהן שמורכב מאמירה של צורה וצבע.
הלימוד הוא הדרגתי דרך טכניקות פשוטות וחרוזים בסיסיים ועד תהליכי שזירה מורכבים בחרוזים יוקרתיים יותר. קצב הלימוד הוא אינדיבידואלי.
ניתן להשתתף בחוגים תלת חודשיים (12 שיעורים) שנותנים טעימה בסיסית ממגוון שיטות או חוגים חודשיים
לאורך כל השנה שמאפשרים התמקדות אישית של כל אשה בטכניקות שאליהן היא מתחברת יותר מכל. החוגים נערכים בביתי אך ניתן לארגן חוג גם בישוב קרוב, בהינתן חלל מתאים לעבודה.


 ימי הולדת לנשים
בואי לחגוג יומולדת שונה. הרי כבר יש לך הכל ואין מקום בבית ובמגרות אף לעוד פריט אחד. גם סבבת בכל בתי הקפה באיזור עם כל החברות הקרובות. הפעם,הן תבאנה את העוגה ואני, את כל השאר. נצחק, נאכל, נשזור, אני אספר קצת על אבן ההולדת וכל אחת תצא עם טבעת, עגיל או צמיד יפהפה. ניתן לארגן את החגיגה גם כמסיבת הפתעה.


מסיבת רווקות
עוד מספר ימים יגיע מועד החתונה והמסורת המתבקשת היא מסיבת הרווקות. הסגנונות בשוק הם רבים ומגוונים אך בבסיסם זה מפגש נשים-משפחה וחברות. בואי למסיבה מסוג שונה שאת והנשים הקרובות אלייך יזכרו עוד זמן רב. נשב יחד וניצור תכשיט יפהפה, עם אתנחתא של ברכות וכיבוד. ניתן לארגן את האירוע כהפתעה לכלה.

   

  

עדי אור | תכשיטים של אור וצבע | מלי זילברמן | נייד. 054.5216724 | דוא"ל. mali_zil@walla.com | צילום: יוס סטייבל

 |    

 
Tivonet